top of page

ПРО НАС

Лукашевіч Н.І.

Голова правління

Шаповалова Ю.В.

Віце-Президент з питань молоді

ПРО НАРОДНУ РАДУ

Всеукраїнська Громадська Організація «Спілка громадських організацій України «Народна рада» зареєстрована в 2003 році, почесним Президентом був обраний Кірпа Г.М., сьогодні почесний Президент - Єхануров Ю.І., Голова Правління - Лукашевич Н.І.
В організацію входить 1021 міжнародних благодійних організацій, 61 всеукраїнська благодійна організація, 92 благодійні організації/фонди, 1 064 всеукраїнські громадські організації, 1 026 міжнародних організацій, 1 339 ГО в Україні, тобто 4,6 тис. громадських об’єднань. Проведено 12 з’їздів.
ВГО «СГОУ «Народна рада» із іншими громадськими організаціями заснували ВГО «СГОУ «Народна Більшість України», СОГО «Всеукраїнський Народний Конгрес».
ВГО «СГОУ «Народна Рада» є ініціатором та співавтором Постанови Кабінету Міністрів України № 996 від «3» листопада 2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Указу Президента України № 854 від 31 липня 2004 року «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
Більше 600 осіб є членами громадської ради при органах виконавчої влади.

Приймали участь в обговоренні 5 законопроектів (по боротьбі з курінням, по ліцензуванню якості продуктів і т.д.).

Проведено три прес-конференції по телебаченню (центральні канали) та 42 передачі в областях.

Проведено презентації організації по конкретних напрямках роботи:

  • в Дніпропетровській області (приймав участь начальник обласного управління міліції та начальник ДАІ);

  • в Одеській області (приймав участь Ківалов С.В. - народний депутат України);

  • в Житомирській області (мер м. Житомира Дебой В.М.);

  • в Миколаївській області (мер м. Миколаєва – Чайка В.Д.);

  • в Харківській області, Черкаській області, Донецькій області і т.д.;

Фонди, які входять в ВГО «СГОУ «Народна Рада» провели 16 фестивалів («Чарівна свічка», «Надія, молодість і майбутнє», «Зорепад Черкащини» і т.д.).

Проведено роботу в Київській області:

  1. смт Гостомель – участь в громадських слуханнях, щодо виділення землі під будівництво багатоповерхівок, будівництво водогону та каналізації. Звернення до Ірпінської міської ради проти вивозу торф’яників.

  2. смт Ворзель – участь у розробці проекту озеленення, в очищенні озера Кичеєво та Ворзеля. Проводили контроль за збереженням природоохоронних зон парків відпочинку.  Обговорення генплану Ворзеля. Розробка стратегії молодіжної політики на території Ворзель, а саме: ініціювання відкриття молодіжно-спортивного клубу та залу хореографії.

  3. Ініціювали нагородження і відзнаку дворів та прибудинкової території, які були збережені в екологічно чистому стані.

  4. Відкриті звернення щодо збереження парку Героїв та відміну рішень Ірпінської міської ради.

 Члени «Комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю» приймали участь, як громадські захисники більше 200 судів (виграли 112 судів). Направили 417 листів по скаргах.

 20 листопада 2010 року провели з'їзд з 10 потужними громадськими організаціями України і заснували найпотужнішу Спілку об'єднань громадян «Велика Рада» (так називалась 300 років тому структура, яка на громадських засадах сприяла роботі Гетьмана; нині - Президенту України).

На особистому прийомі в центральному офісі керівниками організацій було прийнято 720 осіб із письмовими скаргами. Всі скарги розглянуті, надані письмові відповіді - нажаль, що не всі позитивні.

Випускаються газети.

Ми створили «Міжнародний екологічний парламент». Парламент формується з депутатів-екологів різних скликань країнами світу за рішеннями парламентів, або за рішенням громадянського суспільства. До повноважень парламенту входить: схвалювати та формувати екологічний Кодекс, доктрину та програму Екологічного руху світу та давати пропозиції до екологічних Кодексів кожної країни світу.

 

 

До складу ВГО «СГОУ «Народна Рада» входять 20 Комітетів за різними напрямками. Комітет у справах Молоді та Юнацтва- є одним з найперспективніщих Комітетів за своїм напрямком. 

Мета діяльності- 
Сприяння реалізації та захист прав і свобод молоді у задоволенні політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.

Основні завдання Комітету у справах молоді та юнацтва:
-Участь у розробці та реалізації стратегії розвитку молодіжної політики у державі.
-Допомога молоді у реалізації їх творчих можливостей та ініціатив, широке залучення юнаків та дівчат до активної участі у національно-культурному розвитку українського народу та формуванні його громадянської свідомості.
-Сприяння в здійсненні інформаційно-аналітичної, організаційно-методичної і просвітницької діяльності в у сфері молодіжної політики.
-Взаємодія з державними органами влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та організаціями роботодавців у питаннях соціально-економічного захисту молоді, розвитку туризму, оздоровлення, відпочинку, масової фізичної культури і спорту.
-Участь у розробці та реалізації цільових комплексних молодіжних програм.
-Сприяння формуванню цільових грошових фондів на фінансування державної молодіжної політики та залученню матеріальних і фінансових ресурсів підприємств, установ і організацій, об’єднань громадян, зацікавлених у роботі з молоддю.
-Сприяння в захисті трудових прав і соціальних гарантій молодих громадян, представлення їхніх ініціатив при розробці галузевих, регіональних програм, що стосуються прав і гарантій молоді, яка працює та навчається.
-Сприяння створенню умов для відкритого спілкування та обміну досвідом між учнями, студентами та фахівцями з питань культури та спорту, науки, екології, соціального забезпечення, економіки, політики, інформаційних технологій тощо.
-Сприяння розвитку міжнародного співробітництва з питань, що входять до завдань Комітету.
-Сприяння поширенню світових наукових досягнень серед молоді України, сприяння практичному впровадженню перспективних розробок молоді.
-Налагодження міжнародної співпраці з науковими центрами, навчальними закладами, організаціями, асоціаціями, установами, службами різних країн.

Комітет складається з центрального апарату та департаментів в областях, містах Києві, Севастополі та АР Крим.
Комітет очолює Голова, якого призначає на посаду та звільнює з посади Голова Правління ВГО «СГОУ«Народна Рада» в установленому Статутом та законодавством порядку на термін 10(десять) років. Голова Комітету здійснює управління в повному обсязі повноважень і прав у досягненні цілей і завдань Комітету. На цей час Комітет очолює юрист із досвідом, директор підприємства, громадська діячка, Шаповалова Юлія Вікторівна.
Голова має 5 заступників

СТРУКТУРА

Комітет з питань

молоді та юнацтва

КОМІТЕТИ

1)     Комітет «Фінансово-промисловий союз на виконання інноваційних програм»

2)     Комітет «Координаційна Рада по роботі з громадськими Радами України»

3)    Комітет «Інститут «Здоров'я нації»

4)    Комітет з охорони навколишнього природного середовища

5)    Комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю

6)    Комітет у справах захисту прав споживачів

7)    Комітет у справах релігій та духовності

8)    Комітет соціального захисту населення

9)    Комітет по контролю над банківськими установами

10)  Комітет по контролю за сільським господарством

11)   Комітет аграрної політики та продовольства

12)   Комітет захисту мешканців гуртожитків України

13)   Комітет з охорони та раціонального використання земельного фонду України

14)   Комітет у справах захисту прав іноземних громадян

15)   Комітет зовнішньоекономічних справ

16)   Комітет з інформатизації та телекомунікації

17)   Комітет у справах науки та освіти

18)   Комітет у справах молоді та юнацтва

19)   Комітет у справах мистецтва та культури

20)   Комітет закордонних справ

 

 

З'їзд

Президент та Голова Правління

Два Віце-Президенти

Почесний Президент

Правління

Комітети

Контрольно-Ревізійна Комісія

Служба Беспеки

Голова Комітету

5 Заступників Голови:

-з питань культури

-з юридичних питань

-з соціальної роботи

-з питань працевлаштування 

-з питань протидії корупції

bottom of page